Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


bfh:modifikace:vsechny-predmety

Všechny předměty v tréninku

Upozornění

Tento návod popisuje úpravy souborů hry Battlefield Heroes a při neopatrném zacházení se soubory nebo nepřesném dodržení návodu si můžete hru poškodit. Autor stránky ani komunita CS-Heroes nenese žádnou odpovědnost za případné škody. Úpravy děláte jen na vlastní riziko. Před jakýmkoli zásahem do souborů hry si nejdříve pořádně přečtěte celý návod a až v případě, že celému návodu rozumíte, můžete úpravy provádět. Pokud popisovaným úpravám nerozumíte nebo nemáte základní znalosti práce s Windows (kopírování, přejmenovávání, práce se ZIP archivy atp.) důrazně doporučuji úpravy neprovádět!

Účel modifikace

Díky této úpravě si můžete vyzkoušet veškeré předměty (widgety, oblečení, zbraně atp.) co jsou ve hře dostupné. Předměty si však můžete vyzkoušet pouze v režimu tréninku. Tato modifikace se hodí např. když se chcete podívat jak vypadá nebo jaké vydává zvuky nová zbraň, jak vypadá nová emoce nebo třeba když chcete natočit nějaké video a nechcete kupovat potřebné věci ve Store. Díky tomuto návodu si také můžete vyzkoušet nové widgety a zbraně hned po uvedení ve hře (po updatu) a to ještě dříve, než jsou dostupné ve Store nebo v The Claw.

 1. Spuštěním menu hry si ověřte, že máte aktuální verzi hry a poté hru vypněte (tento krok není nutný, pokud jste si jisti, že máte nejnovější verzi hry).
 2. Stáhněte si soubor http://www.cs-heroes.cz/cs/download/DefaultCustomization.xml, což je upravená verze souboru, který již ve hře máte.
 3. Otevřete si adresář, ve kterém máte nainstalovanou hru (obvykle C:\Program Files\EA Games\Battlefield Heroes\) a v něm otevřete adresář modsbfheroesObjects
 4. Zde najdete soubor Items_server.zip, který si zálohujte například zkopírováním na plochu Windows.
 5. Nyní je potřeba v originálním souboru archivu Items_server.zip nahradit soubor DefaultCustomization.xml za ten, který máte stažený. To můžete udělat tak, že soubor Items_server.zip někam rozbalíte, přepíšete originální soubor DefaultCustomization.xml nově staženým a zase zabalíte do archivu. Mnohem lepší způsob je ale otevřít soubor Items_server.zip ve svém komprimačním programu (například 7-Zip) a přetažením nového souboru DefaultCustomization.xml přímo do adresáře archivu soubor nahradit (toto však nemusí každý komprimační program umožňovat).
 6. Spusťte hru Battlefield Heroes a vyberte požadovanou postavu. Po načtení menu hry přejděte do sekce My Stuff a pak už nesmíte přejít do sekce Store!
 7. Nyní máte v sekci My Stuff všechny předměty, které ve hře existují.
 8. Po výběru oblečení, zbraní, emocí, widgetů atp. spusťte režim tréninku a můžete začít s tím co jste měli v úmyslu.
 9. Až skončíte, vypněte hru a zkopírujte zálohu souboru Items_server.zip, kterou jste si vytvořili v bodu č. 4 zpět do adresáře Objects a modifikovaný soubor nahraďte původním.

Poznámky

 • Nespouštějte modifikovanou hru jinak než do tréninku! Na server vás to nepustí!
 • Nezapomeňte po skončení nahrát původní zálohovaný soubor zpět!
 • Po spuštění modifikované hry nechoďte do sekce Store! Když vás to tam hodí, přejděte hned do sekce My Stuff. Ve Store hra zůstane neovladatelná.
 • V tréninku můžete dokonce používat většinu zbraní i s postavou s jiným povoláním, než ke kterému zbraň patří. Je i možné oblékat oblečení z jedné frakce na postavu z frakce opačné, ale oblečení na postavu nesedne a vzniknou grafické chyby.
 • Touto modifikací automaticky dostane vybraná postava všechny schopnosti na nejvyšší úroveň, které pro toto povolání (class) existují.
 • Někdy však zbraně a oblečení, které nepatří k povolání vybrané postavy dělají problém se spouštěním hry, kdy načítání hry trvá neúměrně dlouho a někdy se hra dokonce nespustí a je potřeba ji ukončit ve Správci úloh. Zkuste vybrat postavu s jiným povoláním.
bfh/modifikace/vsechny-predmety.txt · Poslední úprava: 30.04.2016 (11:51) (upraveno mimo DokuWiki)